Halı Temizliği

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Halılarınız iplik türüne göre uygun temizlik ürünleri kullanılarak temizlenmelidir.
Halı temizliğinde kullandığımız ürünler  Alman Frosch, Falcon ve AR Kimya Şirketi tarafından üretilen Hitto Markalı ürünlerdir.
Halı Temizliğinde uygulanılacak sisteme halı kaplı zeminlerin kirlilik durumuna, zemin yapısına ve iplik türüne  göre karar verilir.

Kuru Sistem Halı Temizliği
Hitto halı temizlik tozu kullanılarak yapılan halı temizlik uygulamasıdır, temizlik sonrası uygulama yapılan halı kaplı zemin kuruma beklenilmeden kullanıma hazırdır.

Krsital Solüsyon ile Halı Temizliği
Hitto halı temizlik solüsyonu kullanılarak yapılan halı temizlik uygulamasıdır, temizlik sonrası uygulama yapılan halı kaplı zemin kuruma beklenilmeden kullanıma hazırdır.
Islak Halı Temizliği
Halı altı zemin özelliği uygun olduğu takdirde uygulanabilen halı temizlik sistemidir. Kuruma süresi 1 gündür.
Parça Halı Temizliği
Evimizin, ofis ve işyerlerinin özel bölümlerinde kullanılan  parça halılar, periyodik olarak temizlenmediği takdirde insan sağlığı için zararlı hale gelmektedir.
Parça halılar üzerinde yapılacak temizlik ve bakım uygulamaları doğru yapılmadığı takdirde halı iplik özellikleri bozulmaktadır.
Parça halı temizliğinde profesyonel kadromuz ve teknik altyapımızla adresinizden teslim aldığımız parça halılarınızı özel ekipmanlarımızla önce toz ve döküntülerden arındırıyoruz.
Parça halılar iplik yapısına göre ıslak veya kuru sistem temizlik sistemleri uygulanarak temizlenir, kapalı kurutma odasında kurutulduktan sonra özel fırçalı süpürgeler ile vakumlandıktan sonra son kontroller yapılır paketlenip teslim edilir.
Uygulamalarda organik ürünler kullanılmaktadır.