Geniş Lokasyon

İstanbul ‘un tüm bölgelerinde profesyonel kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.

Esnek ve Titiz Çalışma

7/24 dilediğiniz vakitte sizlere özel  temizlik hizmeti sunmaktayız.

Verimli Çalışma

Uzman kadrolarımızın verimli çalışması ile aklınız geride kalmayacak.

Promet - Professional Facility Management

PROMET, 1999 yılında hijyen sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Promet, işbilgilerini sürekli ve başarılı bir şekilde güncelleyerek hizmet kalitesini artırmıştır. Bu süreç içerisinde hizmet sunduğu müşterilerin memnuniyeti artırılmıştır. 

Professional Gebäudereinigung, 1989 yılında kurum ve kuruluşların Temizlik ve Hijyen gereksinimlerini karşılamak amacı ile Tuttlingen Almanya’ da kurulan, 1999 yılından bugüne kadarda Professional Facility Management markası altında Promet Endüstriyel Temizlik olarak Türkiye’ de kimsenin dokunmaya cesaret edemediği spesifik problemlere butik çözümler üreten  güvenilir bir hizmet yönetim şirketidir.

Hizmet verdiğimiz kurumların Temizlik ve Hijyen gereksinimlerinin dışında talep ettikleri Teknik Onarım, Restorasyon ve Bina Tadilat işleride tarafımızdan başarı ile çözümlenmiş sunum sayfasında arz ettiğimiz hizmet yelpazemiz oluşmuştur.

Ayrıca, son yıllarda şirketlerin kendi ülke sınırlarını aşarak büyümesi ile birlikte hizmetlerimiz uluslararası boyuta taşınmış, iş ortaklarımız ile birlikte oluşturduğumuz güç güven altına alınmıştır.

Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşabilmeniz için, tesislerinizin yönetim yükünü üzerinizden almaya talibiz. Her biri konularında uzmanlaşmış bir ekip, yönetiminiz ile birlikte süreçleri planlamaya, uygulamaya ve özenle takip etmeye 7/24 hazırdır.

Çalışma Saatlerimiz

Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Telefon

0 216 557 77 70

E-Posta

promet@promet.info.tr